![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/3a1ee7507877bbfb9b915d82-1000x1000.webp)
Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray
54.48€ (106.55лв.)
Без данък: 54.48€ (106.55лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ-AK820-PRO-BGY-FFS |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.0 Безжично USB |
| ТИП | Wireless Anti-Ghosting Bluetooth Геймърска Механична Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Ajazz Flying Fish Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.4mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.4mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 87 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 355 x 133 x 36 mm |
| ЦВЯТ | Жълт Сив Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | TFT Screen: The Interactive Interface A Popular 75% Compact Design Wireless & Wired Connectivity Gasket-mounted & Flex-cut PC Plate and PCB South-facing LEDs with 1.6M RGB & Mac/Win Compatibility |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412980862 |






![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/3f49917f1d515107b6235033-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/7ffc9474ba57e3a22a14da42-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/537803b8ffcfa8bb2f3e0590-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/422b9986bf4217a2992695ce-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/37494698aaa48ca6133cee95-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Purple](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/fef78ff1b55f228526a7075b-300x300.webp)











![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/3a1ee7507877bbfb9b915d82-300x300.webp)