
Процесор AMD RYZEN 5 8400F
141.97€ (277.67лв.)
Без данък: 141.97€ (277.67лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
13.84 евро(27.07 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
141
.97 евро
(277
.67 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Сокет | AM5 |
| Работна честота | 4.2 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.7 GHz |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра | 12 |
| Логически ядра | 16 |
| Кеш памет | 22 MB |
| Технология на производството | TSMC 4nm FinFET |
| Термична мощност - TDP (W) | 65 W |
| Графичен ускорител | Не |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Да |




































