











Охладител за процесор ARCTIC Freezer 36 Black - ACFRE00123A
32.16€ (62.91лв.)
Без данък: 32.16€ (62.91лв.)
| Съвместими сокети | AM4 |
|---|---|
| Съвместими сокети | AM5 |
| Съвместими сокети | 1700 |
| Конектор | 4-Pin (PWM) |
| Скорост на въртене | 200 - 1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 43.7 - 55 |
| Тип охлаждане | Въздух |
| Размери Вентилатор | 120 x 120 x 25 mm |
| Размери (mm) | 104 x 126 x 159 mm |
| Съдържание | MX-6 (0.8 g) Термо паста |
| Съдържание | 2x P12 PWM PST Вентилатори |



































