









Охладител за процесор ARCTIC Freezer 4U-M Rev.2 - ACFRE00133B
46.22€ (90.41лв.)
Без данък: 46.22€ (90.41лв.)
| Съвместими сокети | TR4 |
|---|---|
| Съвместими сокети | sTRX4 |
| Съвместими сокети | sWRX8 |
| Съвместими сокети | SP3 |
| Съвместими сокети | 4189 |
| Съвместими сокети | 4677 |
| Съвместими сокети | sTR5 |
| Съвместими сокети | SP6 |
| Конектор | 4-Pin (PWM) |
| Скорост на въртене | 400–2300 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 71.90 |
| Тип охлаждане | Въздух |
| Размери Вентилатор | 2 x 120 mm |
| Размери (mm) | 124 x 156 x 145 mm |
| Съдържание | MX-6 (0.8 g) Термо паста |
























