![ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/b6b02cc3d09a60b5f43571a5-800x800.webp)
ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black
140.96€ (275.70лв.)
Без данък: 140.96€ (275.70лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | ATK |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | RS6-BK-GJP |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Gateron |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Gateron Jade Pro Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 36±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Cherry Profile keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 256 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.08 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 318 x 112 x 26 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Gateron Jade Pro Switches Extreme RT Precision - 0.005 mm Developed with Champion PRO Player - ASPAS Full Aluminium Position Plate Latency: 0.08 ms Champion Presets: Supported |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976742073128 |






![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/3f49917f1d515107b6235033-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/7ffc9474ba57e3a22a14da42-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/537803b8ffcfa8bb2f3e0590-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/422b9986bf4217a2992695ce-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/37494698aaa48ca6133cee95-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/3a1ee7507877bbfb9b915d82-300x300.webp)











![ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black ATK професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard RS6 - 8K, Gateron Jade Pro Switches [Linear] - Black](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/b6b02cc3d09a60b5f43571a5-300x300.webp)