









Аудио Миксер HyperX
284.93€ (557.27лв.)
Без данък: 284.93€ (557.27лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
27.78 евро(54.33 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
284
.93 евро
(557
.27 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип аксесоар. | Звукова карта |
|---|---|
| Платформа | PC (Windows 10 & macOS 10.13 или по-нова) |
| Цвят | Черен |
| Конектори | 3.5 mm Jack |
| Конектори | USB-C |
| Конектори | XLR конектор |
| Цвят. | Черен |
| Други | Изходен импеданс: 32 Ω - 600 Ω |
| Други | Честота (Слушалки): 20Hz - 20kHz |
| Съдържание. | Аудио Миксер, Кабел XLR, Кабел USB-C към USB-A, Кабел 3.5mm |
























