





Компютърна система за бюро Arctic Senza Ryzen 5 5500GT, 16GB DDR4, 1TB NVMe, WiFi 6E, Windows 11 Home
555.89€ (1,087.22лв.)
Без данък: 555.89€ (1,087.22лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
54.19 евро(105.99 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
555
.89 евро
(1087
.22 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип система | Мини компютър |
|---|---|
| Тип процесор | Ryzen 5 |
| Модел процесор | AMD Ryzen 5 5500GT |
| Честота процесор. | 3.6 GHz |
| Честота процесор. | 4.4 GHz |
| Кеш на процесор (MB) | 8 |
| Брой ядра | 8 |
| Тип памет | DDR4 SO-DIMM |
| RAM памет | 16 GB |
| Честота памет | 3200 MHz |
| Слотове памет | 2 |
| Поддържан капацитет памет (max) | 64GB |
| Модел видео карта | AMD Raden RX Vega 7 |
| Тип видео памет | Вградена |
| Интерфейси и портове | 1 x HDMI |
| Интерфейси и портове | 1 x Display Port |
| Интерфейси и портове | 1 x RJ-45 |
| Интерфейси и портове | 1 x DC-In |
| Интерфейси и портове | 2 x USB 2.0 |
| Интерфейси и портове | 1 x USB 3.2 type C |
| Интерфейси и портове | 3 x USB 3.2 type A |
| Интерфейси и портове | 1 x Audio Jack |
| Портове за вътрешни дискове | 1 x PCI-e Gen3 x 4 /SATA M.2 2280 slot |
| Вграден звук | Conexant CX20632 |
| Тип съхранение | 1TB NVMe M.2 SSD |
| Оптично устройство DVD+/-RW | Без оптично устройство |
| Мрежа | 2.5GbE LAN (Realtek RTL8125) |
| Безжична връзка | Wi-Fi 6E |
| Безжична връзка | Bluetooth 5.3 |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Кутия | Under Desk |
| Мощност на захранващ блок (W) | Външен адаптер; Input: AC 100-240V; Output: DC 19.5V 6.92A |
| Размери (мм) | 48.3 x 134.2 x 139.1 mm |
| Цвят | Черен |
| Цокъл на процесора | AM4 |
| Производител процесор | AMD |
| Архитектура процесор | Zen 2 |
| Предназначен за | Business |
| Предназначен за | Home Office |
























