











Настолен компютър Gigabyte Brix Intel Celeron N5105 up to 2.8 GHz, 1 x SO-DIMM DDR4, m.2 SSD
172.83€ (338.02лв.)
Без данък: 172.83€ (338.02лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
16.85 евро(32.96 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
172
.83 евро
(338
.02 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип система | Мини компютър |
|---|---|
| Тип процесор | Celeron |
| Модел процесор | Intel Celeron N5105 |
| Честота процесор. | 2.8 GHz |
| Кеш на процесор (MB) | 4 |
| Брой ядра | 4 |
| Тип памет | DDR4 SO-DIMM |
| RAM памет | 0 GB |
| Честота памет | 2933 MHz |
| Слотове памет | 1 |
| Поддържан капацитет памет (max) | 16GB |
| Модел видео карта | Intel® UHD Graphics 605 |
| Тип видео памет | Вградена |
| Портове за вътрешни дискове | 1 х Serial ATAIII |
| Вграден звук | Realtek ALC255 |
| Слотове | 1 x PCIe M.2 NGFF 2230 A-E key slot occupied by the WiFi+BT card |
| Слотове | 1 x M.2 slot (2280_storage) PCIe X2/SATA |
| Тип съхранение | HDD + SSD |
| Капацитет HDD (GB) | 0 GB |
| Интерфейс хард диск | SATAIII |
| Оптично устройство DVD+/-RW | Без оптично устройство |
| Мрежа | Gigabit LAN (Realtek RTL8111HS) |
| Безжична връзка | Wireless-802.11 AC |
| Операционна система | Без ОС |
| Мощност на захранващ блок (W) | Външен адапттер; Input: AC 100-240V; Output: DC 19V 2.1А |
| Размери (мм) | 46.8 mm x 112.6 mm x 119.4 mm |
| Цвят | Черен |
| Цокъл на процесора | FCBGA1338 |
| Производител процесор | Intel® |
| Архитектура процесор | Jasper Lake |
| Предназначен за | Home Office |
























