







Геймърски стол Next Level Racing Cockpit Racing Simulator F-GT
472.27€ (923.68лв.)
Без данък: 472.27€ (923.68лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
46.04 евро(90.05 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
472
.27 евро
(923
.68 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Съвместимост | Универсален |
|---|---|
| Максимално тегло | 130 Kg |
| Регулиране височина | не |
| Ширина на седалката | 550 мм |
| Дълбочина на седалката | 610 мм |
| Височина на облегалката | 80 cm |
| Материал | Изкуствена кожа |
| Регулириеми подлакътници | не |
| Заключващ механизъм на облегалката | не |
| Люлеещ механизъм | не |
| Газов амортисьор | Не |
| Цвят | Черен |
































