









Настолен компютър Gigabyte Brix Intel Processor N150, 1 x SO-DIMM DDR5, 1 x M.2 SSD
185.64€ (363.07лв.)
Без данък: 185.64€ (363.07лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
18.10 евро(35.40 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
185
.64 евро
(363
.07 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип система | Мини компютър |
|---|---|
| Тип процесор | N-Серия |
| Модел процесор | Intel Processor N150 |
| Честота процесор. | 3.6 GHz |
| Кеш на процесор (MB) | 6 |
| Брой ядра | 4 |
| Тип памет | DDR5 SO-DIMM |
| RAM памет | 0 GB |
| Честота памет | 4800 MHz |
| Слотове памет | 1 |
| Поддържан капацитет памет (max) | 16GB |
| Модел видео карта | Intel® UHD Graphics |
| Тип видео памет | Вградена |
| Интерфейси и портове | 1 x HDMI |
| Интерфейси и портове | 1 x RJ-45 |
| Интерфейси и портове | 1 x Headphone / Mic Jack |
| Интерфейси и портове | 3 x USB 3.2 type A |
| Вграден звук | Realtek ALC897 |
| Слотове | 1 x M.2 M Key 2280 slot (PCIe Gen 3x2) |
| Слотове | 1 x M.2 E key 2230 slot (For Wi-Fi + Bluetooth card) |
| Тип съхранение | HDD + SSD |
| Капацитет HDD (GB) | 0 GB |
| Интерфейс хард диск | SATAIII |
| Оптично устройство DVD+/-RW | Без оптично устройство |
| Мрежа | Gigabit LAN (Realtek RTL8111HS) |
| Безжична връзка | Wi-Fi 6 IEEE 802.11 ac (2.4G/5G) / Bluetooth 5.0 |
| Операционна система | Без ОС |
| Мощност на захранващ блок (W) | Input: AC 100-240V / Output: DC 19V / 3.42A, 65W |
| Размери (мм) | 113 x 116.52 x 56.22 mm |
| Цвят | Черен |
| Цокъл на процесора | FCBGA1264 |
| Производител процесор | Intel® |
| Архитектура процесор | Twin Lake |
| Предназначен за | Home Office |
























