



OPS Компютър за вграждане BenQ I5 12TH / WIN 11 TRIAL VERSION, 4GB X 2 / 256GB PDP TEY41 BLACK
623.70€ (1,219.85лв.)
Без данък: 623.70€ (1,219.85лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
60.80 евро(118.91 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
623
.70 евро
(1219
.85 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип система | Мини компютър |
|---|---|
| Тип процесор | i5 |
| Модел процесор | Intel Core i5-1235U |
| Честота процесор. | 4.4 GHz |
| Брой ядра | 10 |
| Тип памет | DDR4 |
| RAM памет | 2 x 4 GB |
| Модел видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Интерфейси и портове | 1 x HDMI |
| Интерфейси и портове | 2 x USB 3.1 |
| Интерфейси и портове | 1 x Headphone / Mic Jack |
| Интерфейси и портове | 1 x DisplayPort 1.4 |
| Интерфейси и портове | 2 x USB 2.0 |
| Интерфейси и портове | 1 x Kensington lock slot |
| Интерфейси и портове | 1 x USB 3.2 type C |
| Интерфейси и портове | 1 x LAN |
| Интерфейси и портове | Wi-Fi 6 (802.11 a/n/ac/ax 5 GHz; b/g/n/ax 2.4 GHz) |
| Интерфейси и портове | Bluetooth 5.2 |
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD (GB) | 256 GB |
| Безжична връзка | WiFi+BT |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (OEM) |
| Цвят | Черен |
| Производител процесор | Intel® |
























