
OPS компютър за вграждане към интерактивни дисплеи RICOH A6510, A7510, A8610
1,054.56€ (2,062.54лв.)
Без данък: 1,054.56€ (2,062.54лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
102.81 евро(201.08 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
1054
.56 евро
(2062
.54 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип система | Мини компютър |
|---|---|
| Тип процесор | i5 |
| Модел процесор | Intel i5-12450H |
| Честота процесор. | 3.3 GHz |
| Честота процесор. | 4.4 GHz |
| Брой ядра | 8 |
| Тип памет | DDR4 |
| RAM памет | 16 GB |
| Модел видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Тип видео памет | Вградена |
| Интерфейси и портове | 2 x USB 3.1 |
| Интерфейси и портове | 1 x Headphone / Mic Jack |
| Интерфейси и портове | 1 x HDMI 2.1 |
| Интерфейси и портове | 1 x DisplayPort 1.4 |
| Интерфейси и портове | 2 x USB 2.0 |
| Интерфейси и портове | 1 x Kensington lock slot |
| Интерфейси и портове | 1 x USB 3.2 type C |
| Интерфейси и портове | 1 x LAN |
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD (GB) | 256 GB |
| Безжична връзка | WiFi+BT |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (OEM) |
| Цвят | Черен |
| Производител процесор | Intel® |
























