





НОВО






Creative Sound Blaster G3 портативен външен USB-C DAC (Digital-to-Analog Converter)
56.61€ (110.72лв.)
Без данък: 56.61€ (110.72лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип | Външна |
|---|---|
| Интерфейс | USB-C |
| Канали | 5.1 |
| Канали | 7.1 |
| Портове (вход) | 1 x 3.5mm Mic In |
| Портове (вход) | 1 x 3.5 mm jack |
| Портове (вход) | 1 x S/PDIF |
| Резолюция (битове) | 16 b |
| Резолюция (битове) | 24 b |
| Резолюция (битове) | 32 b |
| Операционна система | Windows 10 |
| Операционна система | Windows 11 |
| Операционна система | Mac OS X |
| Операционна система | PS4 |
| Операционна система | PS5 |
| Операционна система | Nintendo Switch |
| Операционна система | Xbox |
| SNR | 100 dB |
























