







Дънна платка GIGABYTE B650M S2H socket AM5
104.22€ (203.84лв.)
Без данък: 104.22€ (203.84лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
10.16 евро(19.87 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
104
.22 евро
(203
.84 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Сокет | AM5 |
|---|---|
| Чипсет | AMD B650 |
| Поддържани процесори | 7-мо Поколение AMD процесори |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Максимален капацитет поддържана памет | 96 GB |
| Брой слотове памет | 2 |
| Максимална честота памет | 6400(OC) MHz |
| Поддръжка на Dualchannel | Да |
| Вградено аудио | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Вграден LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Вграден Wi-Fi и Bluetooth | Не |
| Слотoве PCI-E x16 | 1 x PCIe 4.0 x16 (x16 mode) |
| Слотoве PCI-E x1 | 1 |
| Интерфейс Serial ATA | 4 x SATA 6Gb/s |
| М2 слот | 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2580 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| Поддръжка на RAID | RAID 0/1/10 for M.2 NVMe |
| Конектор захранване | 1 x 24 pin ATX Power Connector |
| Конектор захранване | 1 x 8 pin 12V Power Connector |
| Свързаност | 1 x HDMI |
| Свързаност | 1 x Display Port |
| Свързаност | 1 x RJ-45 |
| Свързаност | 1 x PS/2 Mouse/Keyboard |
| Свързаност | 3 x Audio jacks |
| Свързаност | 1 x Q-Flash Plus button |
| USB портове | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| USB портове | 4 x USB 2.0 |
| Форм фактор. | Micro ATX - 23.0 x 22.5 cm |




































