





















Геймърски стол ENDORFY Meta BK - Черен
189.53€ (370.68лв.)
Без данък: 189.53€ (370.68лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
18.48 евро(36.14 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
189
.53 евро
(370
.68 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Съвместимост | Универсален |
|---|---|
| Максимално тегло | 120 kg |
| Ширина на седалката | 575 мм |
| Дълбочина на седалката | 520 мм |
| Височина на облегалката | 685 мм |
| Материал | Текстил |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Заключващ механизъм на облегалката | да |
| Люлеещ механизъм | да |
| Газов амортисьор | Да |
| Цвят | Черен |
























