
Геймърски стол Playseat Evolution Racing Suede, Черен
293.44€ (573.91лв.)
Без данък: 293.44€ (573.91лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
28.61 евро(55.96 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
293
.44 евро
(573
.91 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Съвместимост | Универсален |
|---|---|
| Максимално тегло | 122 kg |
| Регулиране височина | не |
| Ширина на седалката | 500 мм |
| Дълбочина на седалката | 130 cm |
| Височина на облегалката | 980 мм |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Черен |




































