



Хард диск SEAGATE BarraCuda, 4TB, 5400RPM, 2.5", 128MB, ST4000LM024
170.54€ (333.54лв.)
Без данък: 170.54€ (333.54лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
16.63 евро(32.53 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
170
.54 евро
(333
.54 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Tип | HDD |
|---|---|
| Капацитет | 4 TB |
| Скорост на въртене | 5400 rpm |
| Буфер (MB) | 128 MB |
| Интерфейс | SATA 3 |
| Скорост на трансфер SATA | 6 Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Размери (мм) | 100.35 x 69.85 x 15 мм |



































