



Памет Kingston FURY Beast Black 16GB DDR4 3600MHz KF436C18BB/16
230.12€ (450.07лв.)
Без данък: 230.12€ (450.07лв.)
Гаранция: 99м.
| Тип памет | DDR4 |
|---|---|
| Капацитет | 16 GB |
| Честота (MHz) | 3600 MHz |
| Волтаж | 1.2 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL17 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |


































