



Памет Kingston FURY Beast Black 32GB(2x16GB) DDR5 - KF560C30BBEK2-32
464.45€ (908.38лв.)
Без данък: 464.45€ (908.38лв.)
Гаранция: 99999м.
| Тип памет | DDR5 |
|---|---|
| Капацитет | 32 GB |
| Честота (MHz) | 6000 MHz |
| Волтаж | 1.4 V |
| Модули | Dual channel |
| Латентност | CL30 |
| Радиатор | Да |
| LED Подсветка | Не |
| Други | небуферирана non-ECC |


































