













Микрофон брошка BOYA BY-M1
11.25€ (22.00лв.)
Без данък: 11.25€ (22.00лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип микрофон | Динамичен |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Дължина кабел | 6 м |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Честотен диапазон | 65Hz-18KHz |
| Импеданс | 1000Ω |
| Чувствителност | -74 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Тип батерия | LR44 |
| Употреба | Професионална |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Цвят | Черен |
































