















Микрофон DeLock 65893, За смартфон/таблет, 65893
27.57€ (53.91лв.)
Без данък: 27.57€ (53.91лв.)
| Тип микрофон | Динамичен |
|---|---|
| Свързване | Директно |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Насоченост | Еднопосочен |
| Честотен диапазон | 50 Hz - 16 kHz |
| Импеданс | 2.2 kΩ |
| Чувствителност | -38 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Домашна употреба |
| Употреба | Офис |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Цвят | Сив |
































