















Монитор BenQ GW2786TC - 27" inch IPS, 1920x1080, 100Hz, Speaker 2 x 2W
224.38€ (438.85лв.)
Без данък: 224.38€ (438.85лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
21.87 евро(42.77 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
224
.38 евро
(438
.85 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Формат на картината | Wide |
| Ъгъл на видимост | 178°/ 178° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1300:1 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Брой цветове | 99% sRGB |
| Специални характеристики | Не |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| USB Портове | USB-C |
| USB Портове | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Допълнителни портове | Headphone Jack |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Въртене(портрет)/Pivot | 90° |
| Накланяне/Tilt | -5° ~ +20° |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | 45°/45° |
| Регулиране височина | 0~130mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 407.0 - 535.4 x 612.3 x 234.9 mm |
| Консумирана мощност | 18 W |
| Енергиен клас | Class E |
| Цвят | Бял |



































