























Монитор BenQ GW3290QT, IPS, 31.5 inch, Wide, QHD, DP, HDMI, USB, Бял
386.97€ (756.84лв.)
Без данък: 386.97€ (756.84лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
37.72 евро(73.77 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
386
.97 евро
(756
.84 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Приложение | Home & Office |
|---|---|
| Размер на дисплея | 31.5 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.273 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Честота на опресняване | 75 Hz |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Брой цветове | 1.07 билиона |
| Специални характеристики | Не |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| Видео портове | USB-C |
| USB Портове | USB |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Въртене(портрет)/Pivot | Да |
| Накланяне/Tilt | -5~20° |
| Размери | 391.6 x 183 x 489.5 мм |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | +20° ~ -20° |
| Регулиране височина | до 110 mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 32 W |
| Енергиен клас | Class F |
| Цвят | Бял |






















