

















Монитор BenQ PD2705Q
311.64€ (609.51лв.)
Без данък: 311.64€ (609.51лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
30.38 евро(59.42 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
311
.64 евро
(609
.51 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Приложение | Професионален |
|---|---|
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Технология | LED/IPS |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.233 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 5 ms (GTG) |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Специални характеристики | HDR10 |
| Специални характеристики | 100% Rec.709 |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| Видео портове | USB-C |
| Видео портове | DisplayPort Out |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Накланяне/Tilt | 5° - 20° |
| Размери | 547 x 641 x 239 mm |
| Регулиране височина | до 130 mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 155 W |
| Цвят | Черен |



































