











Монитор BenQ PD2706UA, 27 inch, W-LED, IPS, 3840x2160, 60Hz, HDMI, DP, USB-C PD
510.25€ (997.96лв.)
Без данък: 510.25€ (997.96лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
49.74 евро(97.28 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
510
.25 евро
(997
.96 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат на картината | Wide |
| Ъгъл на видимост | 178°/ 178° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Брой цветове | 1.07 билиона |
| Специални характеристики | Не |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| Видео портове | USB-C |
| Вградени говорители | 2 x 5W |
| Въртене(портрет)/Pivot | Да |
| Накланяне/Tilt | -5~20° |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | 275°/275° |
| Регулиране височина | до 150 mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 614 x 366 x 81 mm |
| Цвят | Сив |



































