











Монитор SAMSUNG 27BG400 27"Odyssey G4, 1920x1080, IPS 240Hz, 1 ms, 400cd/m2, 1000:1, DP, 2xHDMI
183.80€ (359.49лв.)
Без данък: 183.80€ (359.49лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
17.92 евро(35.05 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
183
.80 евро
(359
.49 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Приложение | Gaming |
|---|---|
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED/IPS |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.23 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 1 ms |
| Честота на опресняване | 240 Hz |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| USB Портове | Не |
| Накланяне/Tilt | -3° - 22° |
| Регулиране височина | до 120 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Цвят | Черен |




































