











Монитор Samsung LS24F320GAUXEN - 24" IPS Full HD (1920x1080) 120Hz
84.32€ (164.92лв.)
Без данък: 84.32€ (164.92лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
8.22 евро(16.08 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
84
.32 евро
(164
.92 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Приложение | Home & Office |
|---|---|
| Размер на дисплея | 24 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED/IPS |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Формат на картината | Wide |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 5ms(GTG) |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Специални характеристики | Eye Care Technology |
| Специални характеристики | Flicker Free |
| Видео портове | 2 x HDMI |
| Вградени говорители | Не |
| Въртене(портрет)/Pivot | Не |
| Накланяне/Tilt | -2 ~ 20 |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | Не |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | +45° ~ -45° |
| Регулиране височина | Не |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 540.7 x 428.5 x 175.1 mm |
| Консумирана мощност | 13.8 W |
| Енергиен клас | Class D |
| Цвят | Черен |


































