



















Монитор SAMSUNG Odyssey OLED G6
638.82€ (1,249.42лв.)
Без данък: 638.82€ (1,249.42лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
62.28 евро(121.81 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
638
.82 евро
(1249
.42 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Приложение | Gaming |
|---|---|
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | QD OLED |
| Технология | Quantum Dot OLED |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.229 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 0.03 ms (GTG) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 1000000:1 |
| Брой цветове | 10bit 1.07 билиона |
| Специални характеристики | Low Blue Light |
| Специални характеристики | FreeSync Premium Pro |
| Специални характеристики | HDR10+ Gaming |
| Видео портове | 2 x HDMI |
| Видео портове | Display port 1.4 (DSC) x1 |
| USB Портове | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Допълнителни портове | 1 x Earphone Jack |
| Вградени говорители | Не |
| Въртене(портрет)/Pivot | +90° ~ -90° |
| Накланяне/Tilt | -2.0˚ ~ 25.0˚ |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | +30° ~ -30° |
| Регулиране височина | до 120 mm |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 611.7 x 554.2 x 263.5 mm |
| Консумирана мощност | 31 W |
| Енергиен клас | Class G |
| Цвят | Сребрист |



































