























Монитор за видео камера BENQ PVS7 - 7 inch IPS FHD(1920x1200), 60Hz, HDMI, MicroSD, SDI
918.54€ (1,796.51лв.)
Без данък: 918.54€ (1,796.51лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
89.55 евро(175.14 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
918
.54 евро
(1796
.51 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Приложение | Професионален |
|---|---|
| Размер на дисплея | 7 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.323 мм |
| Ъгъл на видимост | 160°/160° |
| Време за реакция | 30 ms (GTG) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Яркост | 2000 nits |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Видео портове | 2 x HDMI |
| USB Портове | Не |
| Допълнителни портове | Audio Jack |
| Допълнителни портове | SDI (3G) вход/изход |
| Вградени говорители | Не |
| Въртене(портрет)/Pivot | Не |
| Накланяне/Tilt | Не |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | Не |
| Регулиране височина | Не |
| Монтиране на стена | Не |
| Размери | 613.8 x 445.1~560.1 x 220.2 mm |
| Консумирана мощност | 10 W |
| Енергиен клас | Class G |
| Цвят | Черен |



































