



















Настолен микрофон BOYA BY-PM300
43.69€ (85.46лв.)
Без данък: 43.69€ (85.46лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип микрофон | Кондензаторен |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Интерфейс | 3.5mm headphone output |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Честотен диапазон | 20-20000Hz |
| Чувствителност | -45 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Професионална |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Размер | 249.6×114.9×118.8mm |
| Цвят | Черен |
































