















Настолен микрофон CHERRY UM 6.0 ADVANCED, MIC-JA-0710
89.32€ (174.68лв.)
Без данък: 89.32€ (174.68лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
8.71 евро(17.04 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
89
.32 евро
(174
.68 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип микрофон | Динамичен |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB-A |
| Дължина кабел | 2.5 м |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Честотен диапазон | 20– 20,000 Hz |
| Импеданс | 32Ω |
| Чувствителност | -94 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Звуков сигнал | Музикални инструменти |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Предназначен за | Конференция |
| Цвят | Черен |




































