





Настолен микрофон HAMA MIC-P35 Allround, 139905
8.10€ (15.85лв.)
Без данък: 8.10€ (15.85лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип микрофон | Кондензаторен |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Дължина кабел | 2.5 м |
| Насоченост | Еднопосочен |
| Честотен диапазон | 50 Hz - 16 kHz |
| Импеданс | 2.2 kΩ |
| Чувствителност | -30 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Предназначен за | Конференция |
| Предназначен за | Онлайн разговори |
| Цвят | Черен |




































