

















Настолен микрофон HyperX QuadCast 2
132.73€ (259.60лв.)
Без данък: 132.73€ (259.60лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
0.00 евро


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
132
.73 евро
(259
.60 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип микрофон | Електретен Кондензатор |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB-A |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Дължина кабел | 3 м |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс | 16 Ω |
| Чувствителност | -7.5 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Конференция |
| Цвят | Черен |
























