











Настолен микрофон Streamplify MIC RGB
49.87€ (97.54лв.)
Без данък: 49.87€ (97.54лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип микрофон | Кондензаторен |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB-A |
| Дължина кабел | 2.0 м |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Честотен диапазон | 100 Hz - 18 kHz |
| Импеданс | 680 Ω |
| Чувствителност | -36 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Предназначен за | Конференция |
| Цвят | Черен |


























