





Вентилатор Noctua NF-F12-iPPC-24V-3000-SP-IP67-PWM
30.42€ (59.49лв.)
Без данък: 30.42€ (59.49лв.)
| Приложение | Охладител за кутия |
|---|---|
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 3000 об/мин |
| Конектор | 4 PIN |
| Ниво на шум | 43.5 dB |
| Поток на въздуха (CFM) | 186.7 |
| Други | 24V Fan Operating Voltage |
| Други | IP67 |




































