













Охладител за процесор HYTE THICC Q60 с LCD Display
311.27€ (608.79лв.)
Без данък: 311.27€ (608.79лв.)
Гаранция: 72м.
12 ВНОСКИ
30.34 евро(59.34 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
311
.27 евро
(608
.79 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Съвместими сокети | AM4 |
|---|---|
| Съвместими сокети | AM5 |
| Съвместими сокети | TR4 |
| Съвместими сокети | 2011 |
| Съвместими сокети | 2066 |
| Съвместими сокети | 1200 |
| Съвместими сокети | 1700 |
| Съвместими сокети | 115x |
| Конектор | 4 PIN |
| Скорост на помпата | 2000 - 4500 RPM |
| Скорост на въртене | 0 - 3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 105.8 CFM |
| Тип охлаждане | Течност |
| Тип охлаждане | Въздух |
| Ниво на шум | 36 dbA |
| Размери Вентилатор | 120 x 120 x 32 mm |
| Размери (mm) | Радиатор: 288 x 120 x 52 mm |
| Други | HYTE THICC FP12 Вентилатори |
| Други | 5" Inch IPS Дисплей 1280 x 720 (293 PPI) 60Hz |



































