



Памет G.SKILL Aegis 8GB DDR4 PC4-24000 3000MHz CL16 F4-3000C16S-8GISB
90.75€ (177.50лв.)
Без данък: 90.75€ (177.50лв.)
Гаранция: 99м.
12 ВНОСКИ
8.85 евро(17.31 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
90
.75 евро
(177
.50 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип памет | DDR4 |
|---|---|
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 3000 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL16 |
| Радиатор | Не |
| Други | небуферирана non-ECC |






















