





Памет Kingston FURY Beast Black 16GB DDR5 5600MHz KF556C40BB-16
285.86€ (559.09лв.)
Без данък: 285.86€ (559.09лв.)
Гаранция: 99м.
12 ВНОСКИ
27.87 евро(54.51 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
285
.86 евро
(559
.09 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип памет | DDR5 |
|---|---|
| Капацитет | 16 GB |
| Честота (MHz) | 5600 MHz |
| Волтаж | 1.1 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL40 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |


































