





Памет Kingston FURY Beast Black RGB 32GB DDR4 3600MHz CL18
357.92€ (700.02лв.)
Без данък: 357.92€ (700.02лв.)
Гаранция: 99м.
12 ВНОСКИ
34.89 евро(68.24 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
357
.92 евро
(700
.02 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип памет | DDR4 |
|---|---|
| Капацитет | 16 GB |
| Честота (MHz) | 3600 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL18 |
| Радиатор | Да |
| LED Подсветка | RGB |
| Други | небуферирана non-ECC |


































