



Памет Kingston FURY Beast White RGB 64GB(2x32GB) DDR5 6000MHz CL36
1,029.38€ (2,013.28лв.)
Без данък: 1,029.38€ (2,013.28лв.)
Гаранция: 99м.
12 ВНОСКИ
100.35 евро(196.27 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
1029
.38 евро
(2013
.28 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип памет | DDR5 |
|---|---|
| Капацитет | 64 GB |
| Честота (MHz) | 6000 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Dual channel |
| Латентност | CL36 |
| Радиатор | Да |
| LED Подсветка | RGB |
| Други | небуферирана non-ECC |


































