
Памет Silicon Power 8GB DDR3L PC3-12800 1600MHz SP008GLLTU160N02
34.26€ (67.00лв.)
Без данък: 34.26€ (67.00лв.)
Гаранция: 99м.
| Тип памет | DDR3L |
|---|---|
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 1600 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL11 |
| Радиатор | Не |
| Други | небуферирана non-ECC |



































