





Памет Team Group T-Force XTREEM Black DDR5 32GB(2x16GB) 6400MHz CL32
524.79€ (1,026.40лв.)
Без данък: 524.79€ (1,026.40лв.)
Гаранция: 99м.
| Тип памет | DDR5 |
|---|---|
| Капацитет | 32 GB |
| Честота (MHz) | 6400 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Dual channel |
| Латентност | CL32 |
| Радиатор | Да |
| LED Подсветка | Не |
| Други | небуферирана non-ECC |



































