
Процесор AMD RYZEN 5 7500F 6-Core 3.7 GHz (5.0 GHz Turbo) 32MB/65W/AM5 TRAY
150.17€ (293.71лв.)
Без данък: 150.17€ (293.71лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
0.00 евро


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
150
.17 евро
(293
.71 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Zen 4 Raphael AM5 |
|---|---|
| Сокет | AM5 |
| Работна честота | 3.7 GHz |
| Turbo Boost честота | 5.3 GHz |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра | 12 |
| Кеш памет | 32 MB |
| Технология на производството | 5 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 65 W |
| Графичен ускорител | N/A |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |
























