
Процесор AMD RYZEN 5 8500G MPK, 6-Core 3.5 GHz (Up to 5.0GHz) 16MB Cache, 65W, AM5
151.42€ (296.15лв.)
Без данък: 151.42€ (296.15лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
14.76 евро(28.87 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
151
.42 евро
(296
.15 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Сокет | AM5 |
| Работна честота | 3.5 GHz |
| Turbo Boost честота | 5.0 GHz |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра | 12 |
| Кеш памет | 16 MB |
| Технология на производството | TSMC 4nm FinFET |
| Термична мощност - TDP (W) | 65 W |
| Графичен ускорител | AMD Radeon 740M - 4 ядрен, 2800MHz |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Да |























