
Процесор AMD Ryzen 7 5700X TRAY, AM4 Socket, 8 Cores, 3.4GHz, 36MB Cache, 65W
176.25€ (344.71лв.)
Без данък: 176.25€ (344.71лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
17.18 евро(33.60 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
176
.25 евро
(344
.71 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
|---|---|
| Сокет | AM4 |
| Работна честота | 3.4 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.6 GHz |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра | 16 |
| Кеш памет | 36 MB |
| Технология на производството | TSMC 7nm FinFET |
| Термична мощност - TDP (W) | 65 W |
| Графичен ускорител | N/A |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |























