
Процесор AMD RYZEN 7 8700F TRAY, 8-Core 4.1GHz (Up to 5.0GHz) 24MB Cache, 65W, AM5
181.88€ (355.73лв.)
Без данък: 181.88€ (355.73лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
17.73 евро(34.68 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
181
.88 евро
(355
.73 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
|---|---|
| Сокет | AM5 |
| Работна честота | 4.2 GHz |
| Turbo Boost честота | 5.0 GHz |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра | 16 |
| Кеш памет | 24 MB |
| Технология на производството | TSMC 4nm FinFET |
| Термична мощност - TDP (W) | 65 W |
| Графичен ускорител | Не |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |























