
Процесор Intel Alder Lake Core i3-12100, 4 Cores, 8 Threads (3.3GHz Up to 4.3GHz, 12MB, LGA1700), 60W, TRAY
185.58€ (362.97лв.)
Без данък: 185.58€ (362.97лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
18.09 евро(35.38 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
185
.58 евро
(362
.97 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Intel Core i3 |
|---|---|
| Сокет | 1700 |
| Работна честота | 3.3 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.3 GHz |
| Физически ядра | 4 |
| Логически ядра | 8 |
| Кеш памет | 12 MB |
| Технология на производството | 10 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 60 W |
| Графичен ускорител | Intel® UHD Graphics 730 |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Не |
























