
Процесор Intel Alder Lake Core i7-12700F, 12 Cores, 20 Threads(3.60 GHz Up to 4.90 GHz, 25MB, LGA1700), 65W, TRAY
290.58€ (568.32лв.)
Без данък: 290.58€ (568.32лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
28.33 евро(55.41 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
290
.58 евро
(568
.32 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Intel Core i7 |
|---|---|
| Сокет | 1700 |
| Работна честота | 3.6 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.9 GHz |
| Физически ядра | 12 |
| Логически ядра | 20 |
| Кеш памет | 25 MB |
| Технология на производството | 10 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | Processor Base Power: 65 W |
| Термична мощност - TDP (W) | Maximum Turbo Power: 180 W |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Не |
























