
Процесор Intel Comet Lake Core i3-10105, 4 Cores, 3.70 GHz (Up to 4.40Ghz), 6MB, 65W, LGA1200, TRAY
112.61€ (220.25лв.)
Без данък: 112.61€ (220.25лв.)
Гаранция: 12м.
12 ВНОСКИ
10.98 евро(21.48 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
112
.61 евро
(220
.25 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Intel Core i3 |
|---|---|
| Сокет | 1200 |
| Работна честота | 3.7 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.4 GHz |
| Физически ядра | 4 |
| Логически ядра | 8 |
| Кеш памет | 6 MB |
| Технология на производството | 14 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 65 W |
| Графичен ускорител | Intel® UHD Graphics 630 |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Не |
























