
Процесор Intel Core Ultra 5 245KF TRAY, 14-Core (6P+8E) 3.6 GHz, 26MB, LGA1851
205.34€ (401.61лв.)
Без данък: 205.34€ (401.61лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
0.00 евро


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
205
.34 евро
(401
.61 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Ultra 5 Серия 2 |
|---|---|
| Сокет | 1851 |
| Работна честота | 3.6 GHz |
| Turbo Boost честота | 5.2 GHz |
| Физически ядра | 14 |
| Логически ядра | 14 |
| Кеш памет | 26 MB |
| Технология на производството | 3 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 125 W |
| Графичен ускорител | Не |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |
























